6. Monika Tomaštíková a jej rok v Keni
33:14
Podcast: ONDGRAS

6. Monika Tomaštíková a jej rok v Keni

01.04.2021
Ďalší podcast bude s krásnou, usmievavou Monikou Tomaštíkovou, ktorá prežila jeden rok v Keni ako dobrovoľníčka v centre na záchranu detí z ulice Bosco Boys v Nairobi. Porozpráva nám, ako bola jej rodina pre ňu veľkou oporou, ako môže vyzerať jeden klasický deň v Keni alebo aj ako v období pandémie prežívali obyvatelia Nairobi tento náročný čas. Vypočujte si krásny príbeh plný radosti z pomoci, pokoja ale aj dobrodružstva a odvahy. 

Podcast ONDGRAS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.