2. Maruška Feherová a jej ihla v kope seba
37:27
Podcast: ONDGRAS

2. Maruška Feherová a jej ihla v kope seba

25.02.2021
Marianna Merien Feherová, talentovaná, mladá, šikovná umelecká duša, ktorá má rada krásu a jej jednoduchosť, nám dnes prezradí svoj príbeh o 10 - ročnej ceste budovania svojej značky, aké boli začiatky jej tvorby až po to, prečo sa výšivka stala poznávacím znakom jej značky MERIEN. 

Podcast ONDGRAS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.