3. Život v bublinách
47:18
Podcast: ONDGRAS

3. Život v bublinách

11.03.2021
Tento krát sa zameriame na tému sociálnych bublín a necháme vás trošku nakuknúť do našich bublín. Verča vám prezradí prečo sa nepotrebuje nálepkovať a na čo prišla v Afrike a Nelča prečo stískala ovečkové obliečky na stanici a plakala. Napíšte nám na instagram @ondgraspodcast čo vy a vaše bubbbbles a schválne koľko krát sme spomenuli slovo BUBLINA :) 

Podcast ONDGRAS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.