7. Konšpirácie naše každodenné
45:46
Podcast: ONDGRAS

7. Konšpirácie naše každodenné

09.04.2021

V dnešnom podcaste sa budeme rozprávať len my dve Verča a Nelča tak, ako keby sme boli vonku na pikniku, na tráve /ONDGRAS/. Budeme sa zamýšľať, a rozoberať pojem konšpiračná teória, akým hoaxom sme verili my, kto je konšpirátor a aké má podľa nás vlastnosti? Čo si Verča uvedomila po slovách od jej strýka a prečo sa Nelča bála, že bude pápež Afroameričan? Tieto, a aj ďalšie iné zaujímavosti sa dozviete v našej novej časti.

Podcast ONDGRAS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.