Hudobné kluby - TIBOR ZELENAY a RASŤO ŠKRINÁR
01:01:13
Podcast: Neviditeľní

Hudobné kluby - TIBOR ZELENAY a RASŤO ŠKRINÁR

28.03.2021

V štúdiu som vyspovedal šéfa Asociácie hudobných klubov Slovenska a majiteľa klubu Blue Note Tibora Zelenaya. Telefonicky sa k nám pridal aj majiteľ banskobystrickej 77-čky a žilinského Smer Klubu 77 Rasťo Škrinár. 

Podcast Neviditeľní je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.