Neviditeľní

Neviditeľní

Podcast o (ne)obyčajných ľuďoch v zákulisí kultúry. Ako zvládajú koronakrízu a v čom im zmenila životy? 10-dielna séria plná zaujímavých hostí moderátora Lukáša Turiaka. Podcast z verejných zdrojov podporil FPU.

Podcast Neviditeľní je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (13 epizód)

37:32
  
20.11.2021

NEVIDITEĽNÍ - Nora Ibsenová

Podcast Lukiho Turiaka. Rozhovory s talentovanými umelcami, ktorí majú pred sebou veľkú budúcnosť. O hudbe, živote, ambíciách, aj o prekonávaní prekážok na ceste k úspechu.   10-dielnu sériu môžete počúvať na všetkých streamovacích platformách.  Projekt podporil z verejných zdrojov Fond na...
37:41
  
02.11.2021

NEVIDITEĽNÍ - Šimon Švidraň

Skvelý gitarista, spevák a univerzálna hudobná duša. Šimon Švidraň. Podcast Lukiho Turiaka. Rozhovory s talentovanými umelcami, ktorí majú pred sebou veľkú budúcnosť. O hudbe, živote, ambíciách, aj o prekonávaní prekážok na ceste k úspechu.  10-dielnu sériu môžete počúvať na všetkých streamovac...
38:19
  
14.10.2021

NEVIDITEĽNÍ - Ľubomír Mazák

Mladý producent, skladateľ a univerzálny hudobník Ľubo Mazák. Podcast Lukiho Turiaka. Rozhovory s talentovanými umelcami, ktorí majú pred sebou veľkú budúcnosť. O hudbe, živote, ambíciách, aj o prekonávaní prekážok na ceste k úspechu.  10-dielnu sériu môžete počúvať na všetkých streamovacích pl...
35:10
  
30.09.2021

NEVIDITEĽNÍ - Dominik Štofko

Spevák skupiny King Shaolin, skladateľ a producent Domi Stoff v podcaste Lukiho Turiaka.  Druhá séria prináša 10 rozhovorov s talentovanými umelcami, ktorí majú pred sebou veľkú budúcnosť. O hudbe, živote, ambíciách, aj o prekonávaní prekážok na ceste k úspechu. Projekt podporil z verejných zdr...
38:01
  
26.04.2021

Hudobné festivaly - MICHAL BEREZŇÁK

Spoluorganizátor Sharpe Festivalu Mišo Berezňák o aktuálnej situácii a vyhliadkach pre segment (nie len) hudobných festivalov na Slovensku.
35:25
  
11.04.2021

Event manažéri - RICHARD BEDNÁR

Richard je manažér kultúrnych podujatí v CULTUS-e Ružinov, manažér umeleckých telies Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu a vysokoškolský pedagóg. Rozprávali sme sa o jeho skúsenostiach a aktuálnej situácii v kultúre - najmä z pohľadu evenťákov a produkčných...
01:01:13
  
28.03.2021

Hudobné kluby - TIBOR ZELENAY a RASŤO ŠKRINÁR

V štúdiu som vyspovedal šéfa Asociácie hudobných klubov Slovenska a majiteľa klubu Blue Note Tibora Zelenaya. Telefonicky sa k nám pridal aj majiteľ banskobystrickej 77-čky a žilinského Smer Klubu 77 Rasťo Škrinár. 
01:06:09
  
15.03.2021

PR manažéri - ANDREA ČURNÁ

Čo obnáša práca PR manažéra v kultúre? Dá sa umelecká scéna porovnať s korporátnym prostredím? A ako vlastne toto odvetvie zvláda ťažké časy bez verejných podujatí? Odpovedá Andrea Čurná. Tvorbu podcastu z verejných zdrojov podporil FPU.
54:23
  
01.03.2021

Nezávislé kultúrne centrá - MAREK ADAMOV

S šéfom Novej Synagógy a Stanice Žilina-Záriečie Marekom Adamovom sme sa rozprávali o aktuálnej situácii, problémoch a najväčších výzvach nezávislých kultúrnych centier.
01:00:30
  
15.02.2021

Hudobní manažéri - LUMÍR MATI

V premiérovej epizóde som vyspovedal spoluzakladateľa Hudobnej únie Slovenska Lumíra Matiho. Rozprávali sme sa o špecifikách práce hudobných manažérov, ale aj o aktuálnych problémoch a výzvach pre budúce fungovanie kultúry na Slovensku.
01:38
  
29.01.2021

Neviditeľní TRAILER

Podcast o (ne)obyčajných ľuďoch v zákulisí kultúry. Ako zvládajú koronakrízu a v čom im zmenila životy? 10-dielna séria plná zaujímavých hostí moderátora Lukáša Turiaka. Podcast z verejných zdrojov podporil FPU.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.