Cesty za jógou

13.04.2020

Zuzana Puškášová učí jogu vyše 10 rokov. V rozhovore opisuje štyri roky,kedy sa učila umeniu jogy,pránajámy a meditácie na rôznych miestach v Indonézii a Indii. Navštívila svetoznámych učiteľov,aby nakoniec našla to čo hľadá v rozpadnutej shale s pokazenými oknami. Zuzku nájdete v jej štúdiu v Senci alebo ako @YogaIsMyGPS.

Podcast Nádych - výdych. Joga podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie, Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK