Zdravé dýchanie

16.08.2020

Daniela Dvorská je fyzioterapeutka a freediverka, ktorá vedie workshopy zdravého dýchania. Vysvetlí dýchanie na biomechanickej úrovni: čo sa do procesu dýchania zapája, s čím všetkým súvisí, na čo treba dávať pozor a objasní prepojenie na nervovú sústavu. Tiež porozpráva, ako na zdravé dýchanie počas cvičenia - ako vyzerá správne zapojenie brušných svalov a efektívne využívanie bránice ako hlavného dýchacieho svalu. Počúvanie pre všetkých učiteľov jógy, lektorov a inštruktorov rôznych cvičení, ale aj pre tých, ktorí pracujú so svojím telom a/alebo dychom. Náš rozhovor sa stočí aj na tému freedivingu - tréningu zádrží dychu, ale hlavne mentálneho nastavenia. Danielu nájdete na www.vedomypohyb.sk.

Podcast Nádych - výdych. Joga podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK