#7 - Právo a spravodlivosť v Internetovej anarchii
30:18
Podcast: Na Vrsku

#7 - Právo a spravodlivosť v Internetovej anarchii

09.01.2020

Ako fungovalo právo a poriadok na internete v časoch, keď polícia a súdy nevedeli, čo to internet je? Ako to, že na darknete sa dá anonymne kúpiť kvalitný kontraband a predajca vás neoklame? O čom sú "ľudové súdy" Taobao? Dnešný diel #navrsku rozoberá tretiu kapitolu knihy Pokrok bez povolenia. 

Podcast Na Vrsku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: INESS
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.