#9 - Chceme vyššie mzdy!
29:45
Podcast: Na Vrsku

#9 - Chceme vyššie mzdy!

07.03.2019

 V tomto dieli nečakane priznáme, že aj my chceme  vyššie mzdy na Slovensku. Ale nechceme mylné argumenty a škodlivé  politiky. Znova o nízkych mzdách a o pracujúcej chudobe na Slovensku - a  tento krát  poriadne do hĺbky!  

Podcast Na Vrsku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: INESS
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.