#20 - Polícia od súkromníka
19:48
Podcast: Na Vrsku

#20 - Polícia od súkromníka

05.06.2019

Občianska spoločnosť to nie sú len protesty a diskusie o voľbách. Ale predovšetkým dobrovoľne riešenia spoločných problémov.A to aj vďaka crowdfundingu nikdy nebolo jednoduchšie. #navrsku o tom, ako sa dnes dá financovať verejné osvetlenie, polícia či armáda.

Podcast Na Vrsku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: INESS
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.