21 - Jaroslava Kaňuchová Pátková: Francúzi majú väčšiu históriu, ale kvalita je porovnateľná

26.02.2021
Podcast o krásach slovenského vína s výkonnou riaditeľkou Zväzu vinohradníkov a vinárov Slovenska Jaroslavou Kaňuchovou Pátkovou. Prezradila, ako sa dá na alkoholických nápojoch spraviť doktorát, prečo sa jej manžel doma nedostane k slovu aj to, že slovenskí vinári majú unikátny terroir s vinicami na 26 typoch podložia.

Podcast Na dúšok s Petkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK