06 - Michal Sabo: Keď si dám dva poháre, hneď začnem filozofovať

13.11.2020
Podcast o krásach slovenského vína s Michalom Sabom, ktorý vytiahol aj trapas, ako sa na Plese v opere pred dvoma rokmi naučil správne držať pohár vína. Potvrdil, že jeho mierka na spustenie filozofovania je presne dva poháriky a pochválil aj podcast slovami: ,, to je super robota, tu sa dá piť, dream job!''

Podcast Na dúšok s Petkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK