18 - Bibiana Ondrejková: Pre mňa sú slepé aj degustácie s otvorenými očami

05.02.2021
Podcast o krásach slovenského vína s herečkou, moderátorkou a spisovateľkou Bibianou Ondrejkovou. Aké je to hrať divadelné predstavenie uprostred vinohradu u svojho obľúbeného vinára? Čo spravia herci, keď majú po predstavení chuť na pohár vína a chýba im vývrtka? Toto všetko porozpráva Bibi, ktorá trávila detstvo u starých rodičov v Radošovciach obklopených vinohradmi.

Podcast Na dúšok s Petkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK