01 - Adela Vinczeová: Vo víne sa veľmi nevyznám

22.10.2020
Podcast o krásach slovenského vína s Adelou aj o tom, koľko promile je povolené mať pri rozprávaní v tomto podcaste. Adela nám povedala aj to, že sa vo víne nevyzná a to aj napriek tomu, že ste ju mohli viackrát vidieť ulievať hosťom na vinárskych akciách u Bognárovcov vo Svätom Jure. Spoločne s Rádiom Expres vám želáme príjemne počúvanie.

Podcast Na dúšok s Petkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK