27 - Vinárska séria: Vinkor
42:50

27 - Vinárska séria: Vinkor

01.07.2021
Podcast o kráse slovenského vína. V 27. epizóde na návšteve vo vinárstve VINKOR vo Vinosadoch. Juraj Vršek - najmladší člen rodiny - prevzal pomyselné rodinné opraty vinárstva od otca Jána, ale ruku k dielu prikladá celá široká rodina, vrátane dvoch bratov. Jeden z nich - Michal, ktorý prežil pracovne veľa rokov v Nemecku aj vo Veľkej Británii potvrdil svoj talent v hodnotení vína aj v slepej degustácii. O vinárstve už vyšiel článok aj v tchajwanských novinách. Aj o tom bola reč vo Vinosadoch. Vína v slepej degustácii: Víno z dvora - Dunaj rosé polosladké 2020 / Jurášek - Rizling Rýnsky polosuché 2019 / Foriš - Pinot Noir 2018

Podcast Na dúšok s Petkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.