12 - Lacko Cmorej: Obľúbeným vínom môjho života sú tekuté krowky

26.12.2020
Podcast o krásach slovenského vína s tanečníkom a choreografom Lackom Cmorejom. Bola príhoda z puberty, keď ho kamaráti opreli o dvere, zazvonili a zdrhli. Príde aj na poučku, že Devín nie je rieka, ale hrad. Spomínať sa bude tiež na to, ako na Pohode porušil kódex festivalu asi vo všetkých bodoch, ktoré mal. A objavil aj víno svojho života.

Podcast Na dúšok s Petkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK