14 - Kamil Mikulčík: Raz sa mi stalo, že som prišiel podgurážený na svoj koncert

08.01.2021
Podcast o krásach slovenského vína s hercom, spevákom a hudobníkom Kamilom Mikulčíkom. Porozprával, ako sa jediný, ale naozaj len jedinýkrát dostavil na koncert pod vplyvom, aj to, že si neskutočne užil. Prezradil tajomstvo rodinnej receptúry ,,čo záhrada dala'', opísal ako by vedel zhudobniť aj Silván a poospevoval hereckú akciu Hantuchovej memoriál.

Podcast Na dúšok s Petkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK