13 - Ingrid Vajcziková: Vo fľaši sektu je dvakrát taký tlak ako v pneumatike

01.01.2021
Podcast o krásach slovenského vína s enologičkou Ingrid Vajczikovou. Tvrdí, že kvasinky položia život za to, aby sa človek mohol potešiť vínom či sektom. Prezradila, prečo púšťajú pri kvasení vína v spoločnosti Hubert hudbu. Klasiku! Špeciálny silvestrovský diel aj o tom, ako správne otvoriť sekt a ukážka sabráže, odseknutia hrdla fľaše šabľou.

Podcast Na dúšok s Petkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK