23 - Andrea Coddington: Práca s vínom je pre mňa veľmi ušľachtilé poslanie

12.03.2021
Podcast o kráse slovenského vína so spisovateľkou Andreou Coddington. Rodáčka z Radošinej, ktorá sa s vínom stretávala od detstva a zahrala si aj v legendárnom filme Víno vinovaté. Vie takisto, aké víno chutí ľuďom v USA, lebo tam dlhé roky žila. Prezradila tiež, či víno funguje ako inšpirácia pri hodinách trávených písaním.

Podcast Na dúšok s Petkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK