11 - Bekim: Toto je prvá relácia kde nesedím, ale aj tak odídem po štyroch

20.12.2020
Podcast o krásach slovenského vína s Bekimom. Vozíčkar, ktorý po prvý raz povstal a absolvoval celé natáčanie na stojáka. Pezinčan, stand up komik, človek s pozitívnym prístupom k životu. Vtípkov bolo neúrekom, Bekim spomenul aj príbeh ako si zlomil na vozíku prst na nohe, alebo ako mu na degustácii v pivnici u kamaráta chutilo víno zo zlievky.

Podcast Na dúšok s Petkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK