09 - Ľudovít Bránecký: Keď si dáte dva poháriky, hneď sa lepšie riešia problémy

04.12.2020
Podcast o krásach slovenského vína s vinárom a skalickým lokálpatriotom Ľudovítom Bráneckým, ktorý "povyprávjal skaličtinú" ako dlho trvalo vrátiť do regiónu ochrannú známku pre Skalický rubín. Pridal príhodu starečka, karhajúceho deti nech poslúchajú, lebo im uleje "kyselého" vína. Vysvetlil aj, že "Skaličané nejsú Záhorác"i a servítku na ústa si nebral pred označením Moravákov žijúcich v Skalici.

Podcast Na dúšok s Petkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK