02 - Marián Miezga: Pravý burčiak trvá iba pár hodín

24.10.2020
Podcast o krásach slovenského vína s Majom Miezgom. Vášnivý milovník vína, ktorý je ochotný o pol druhej v noci vstať a ísť prekoštovať burčiak, lebo práve nastala tá správna chvíľa. Porozprával tiež poeticky o tom, prečo je každé ročné obdobie ideálne na snúbenie s vínom aj ako dobehol do Modry Harmónie, aby tam zbadal obľúbené vinárstvo, ktoré objavil na posedení po predstavení v Lučenci.

Podcast Na dúšok s Petkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK