15 - Šarkan: Americké Chardonnay, to je taký púpavový blivajz

15.01.2021
Podcast o krásach slovenského vína s moderátorom, spevákom a hudobníkom Šarkanom aka Petrom Novákom. Bude reč o tom, ako degustoval víno v Napa Valley s Igorom Larionovom, ako s kamarátom popíjali víno a maskovali to údenou rybou, aj o tom že v Skalici, kde má chalupu platí heslo: bílé je bílé, ale červené je víno!

Podcast Na dúšok s Petkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK