02: Momenth - Ľuboš Mišík
44:52
Podcast: Momenth

02: Momenth - Ľuboš Mišík

22.07.2019

Artforum už dávno nie je iba kníhkupectvom a vydavateľstvom, ale aj dôležitým kultúrnym a umeleckým miestom v každom meste, kde má svoju predajňu. O tom v Žiline to platí dvojnásobne a to iba vďaka trom nadšeným kníhkupcom, ktorí svoju prácu zbožňujú aj po dvadsiatich rokoch. Ľuboš Mišík je jedným z nich. Podcast o knihách, o tom, aké je dôležité podporovať svojich malých predajcov, o literárnom festivale, o behu a hlavne o človeku, ktorý miluje svoju prácu.

Podcast Momenth je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.