09: Momenth - Peter Gärtner
01:25:38
Podcast: Momenth

09: Momenth - Peter Gärtner

08.09.2019

Vyštudovaný filmový a televízny scenárista, ktorý radšej pracoval ako pomocná sila v kuchyni, než by mal robiť na niečom, s čím nie je vnútorne stotožnený. V malom meste s pár tisíc obyvateľmi dokázal úspešne rozbehnúť multižánrový festival Hviezdne noci, ale aj založiť vlastné bábkové divadlo, v ktorom sa vracia ku koreňom kočovného bábkarstva. Peter Gärtner. Podcast o slovenskom a českom filme, jednom výnimočnom komunitnom festivale, slovenskom rape a hlavne výraznom talente, ktorý nachádza možnosti tam, kde iní vidia iba problémy.

Podcast Momenth je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.