06: Momenth - Ašot Haas
01:13:20
Podcast: Momenth

06: Momenth - Ašot Haas

19.08.2019

Jeden z najvýraznejších vizuálnych umelcov svojej generácie, ktorého tvorbu rešpektujú a úspešne predávajú aj v zahraničí. Jeho diela sú súčasťou veľkých galérií, súkromných zbierok aj Sajfovej obývačky. Fascinovaný matematikou, geometriou, robotikou, kvalitnými materiálmi a detailami je stále hladný po nových impulzoch a ako tvrdí, musí stále "búchať", aby zostal v hre. Ašot Haas.

Podcast Momenth je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.