04: Momenth - Andrej Kalinka
01:51:52
Podcast: Momenth

04: Momenth - Andrej Kalinka

04.08.2019

Libretista, skladateľ, režisér a majiteľ všetkých relevantných divadelných ocenení na Slovensku. S desiatkami úspešných spoluprác od Slovenského národného divadla, cez Teatro Tatro až po vlastné umelecké zoskupenie Med a Prach by mohol Andrej Kalinka s vyloženými nohami žiť pohodlný umelecký život plný všeobecného uznania. On sa však rozhodol vystúpiť zo svojej konfortnej zóny a hľadať. Nové cesty, prostriedky, výrazy a častokrát tak donútiť vystúpiť z konfortnej zóny aj diváka, kritika, herca, tanečníka, speváka... jednoducho - nás všetkých.

Podcast Momenth je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.