14 - Juraj Šoko Tabaček: "Mám plán preimprovizovať sa k vážnym postavám."
01:16:32
Podcast: Momenth

14 - Juraj Šoko Tabaček: "Mám plán preimprovizovať sa k vážnym postavám."

11.10.2019

Geniálny improvizátor, ktorý vypredáva najväčšie divadelné sály, standupista s milónovými videami na YouTube, tvár mnohých televíznych formátov, herec, moderátor, ale aj hlas syra v črievku. Juraj Šoko Tabaček. Podcast o humore, stand-upe, televízii a jednom mega talentovanom komikovi, ktorý na rozdiel od mnohých dokáže úsmevy aj monetizovať.

Podcast Momenth je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.