05: Momenth - Juraj Koudela
01:09:09
Podcast: Momenth

05: Momenth - Juraj Koudela

11.08.2019

Vyštudoval slovenskú a poľskú filológiu, roky predával poľské plastové okná, až sa rozhodol ako úplný laik založiť so svojím kolegom a priateľom knižné vydavateľstvo s reportážnou literatúrou. Prešlo päť rokov a dáva rozhovory do Forbes, vydáva stú knihu a stále nemá dosť. Spoluzakladateľ vydavateľstva Absynt - Juraj Koudela. Rozhovor nahraný v priestoroch Novej Synagógy v Žiline.

Podcast Momenth je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.