11: Momenth - Marián Bene Benkovič
01:15:31
Podcast: Momenth

11: Momenth - Marián Bene Benkovič

22.09.2019

Reper, básnik, autor, kávopič, hráč. S Lyrikom tvorí Modré hory, ktorých pôvodná ambícia bola rozdať kamošom 50 napálených CD a dnes vystupujú na veľkých pódiách letných festivalov. Zvykol si na oslovenie básnik, ale sám sa za neho nepovažuje. Marián Benkovič aka Bene aka Peťo Tázok aka Beny M aka René Gát. Podcast o rape, horách s vlnovou dĺžkou 470 nm, sláve, poézii, knihách, behu, káve a Xboxe.

Podcast Momenth je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.