07: Momenth - Michaela Hanzelová
01:07:41
Podcast: Momenth

07: Momenth - Michaela Hanzelová

25.08.2019

Chcela byť vojnová reportérka a tak odišla študovať do UK. Čoskoro však zistila, že to pre ňu nie je žiadna výzva a radšej vyštudovala právo na jednej z najlepších škôl v Londýne. Stážovala na Magistráte hlavného mesta SR Bratislavy u Valla, ale aj u prezidentky Čaputovej. Neskutočne cieľavedomá a inšpiratívna mladá žena, ktorá má pred sebou obrovskú budúcnosť a ako sama verí, nemusí to byť iba v korporátnom práve. Michaela Hanzelová.

Podcast Momenth je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.