MMA v hrsti podcast #9 - Oktagon 23 + UFC 261 + Procházka vs. Reyes
01:08:36

MMA v hrsti podcast #9 - Oktagon 23 + UFC 261 + Procházka vs. Reyes

27.04.2021

V tomto podcaste si rozoberieme všetky zápasy, ktoré nás čakajú na turnaji OKTAGON 23 a zápasy hlavnej karty turnaja UFC 261.

Rozoberieme si aj víkendové zápasy československých zápasníkov v zahraničných organizáciách a porozprávame sa aj o očakávanom zápase Jiřího Procházku.

Podcast vzniká s podporou vydavateľstva #HUDBAZCIREJLASKY a agentúry Newill Media Agency.

Podcast MMA v hrsti podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.