MMA v hrsti podcast

MMA v hrsti podcast

Tento podcast je určený pre všetkých fanúšikov športu a zvlášť bojových športov. Budeme sa venovať najmä dianiu v organizáciách Oktagon MMA a UFC, teda v podstate domácej československej scéne a tomu najzaujímavejšiemu zo svetového MMA.

Podcast MMA v hrsti podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (17 epizód)

01:08:36
  
27.04.2021

MMA v hrsti podcast #9 - Oktagon 23 + UFC 261 + Procházka vs. Reyes

V tomto podcaste si rozoberieme všetky zápasy, ktoré nás čakajú na turnaji OKTAGON 23 a zápasy hlavnej karty turnaja UFC 261. Rozoberieme si aj víkendové zápasy československých zápasníkov v zahraničných organizáciách a porozprávame sa aj o očakávanom zápase Jiřího Procházku. Podcast vzniká s podpor...
40:52
  
17.03.2021

MMA v hrsti podcast #7 - Odpovede na Vaše otázky z IG

Vítame Vás pri novom type podcastov, v ktorom budeme odpovedať na Vaše otázky, ktoré ste položili na Instagrame MMA v hrsti. Tento podcast vzniká s podporou vydavateľstva #HUDBAZCIREJLASKY a agentúry Newill Media.
49:18
  
14.03.2021

MMA v hrsti podcast #6 To najlepšie z mesiaca Marec

Vítame vás pri novom diely podcastu The best of alebo to najlepšie z aktuálneho mesiaca. Tieto podcasty budú pravidelné a preberieme si v nich to najlepsie, čo sa udialo a co nás ešte čaká. Tento podcast vzniká s podporou vydavateľstva #HUDBAZCIREJLASKY a agentúry Newill Media Agency.
49:19
  
02.03.2021

MMA v hrsti podcast #5 - Turnaj UFC 259

Piata epizóda podcastu MMA v hrsti, v ktorej postupne rozoberáme zaujímavé zápasy z turnaja UFC259. Tento podcast vzniká s podporou vydavateľstva #HUDBAZCIREJLASKY a agentúry Newill Media Agency.
40:23
  
18.02.2021

MMA v hrsti podcast #4 To najlepšie z mesiaca Február

Vítame vás pri nových druhoch podcastov - The best of alebo to najlepšie z aktuálneho mesiaca. Tieto podcasty budú pravidelné a preberieme si v nich to najlepsie, čo sa udialo a co nás ešte čaká. V premierovom podcaste tohto druhu si rozoberieme to naj z mesiaca február. Tento podcast vzniká s...
37:19
  
12.02.2021

MMA v hrsti PODCAST - Špeciál Conor McGregor + ľahká váha UFC

Vypočujte si náš najnovší Špeciál na témy: Conor McGregor + ľahká váha UFC. Dúfame, že si ho užijete a spolu s nami sa zabavíte. Nezabudnite nám dať odber na YouTube a napíšte nám do správ spätnú väzbu, aby sme mohli neustále rásť a posúvať sa dopredu ;)
42:10
  
01.02.2021

MMA v hrsti #3 (OKTAGON 21 - zhodnotenie po turnaji)

Tretia epizóda podcastu MMA v hrsti, v ktorej postupne hodnotíme všetky zápasy z turnaja OKTAGON 21 a odpovedáme na vaše otázky z instagramu @mma_v_hrsti. Tento podcast vzniká s podporou vydavateľstva #HUDBAZCIREJLASKY a agentúry Newill Media Agency.
40:50
  
27.01.2021

MMA v hrsti #2 (OKTAGON 21 - analýza zápasov pred turnajom)

Druhá epizóda podcastu MMA v hrsti, v ktorej rozoberáme zápasovú kartu pred turnajom OKTAGON 21 a vaše otázky z instagramu @mma_v_hrsti. Tento podcast vzniká s podporou vydavateľstva #HUDBAZCIREJLASKY a agentúry Newill Media Agency.
47:32
  
31.12.2020

MMA v hrsti #1 (OKTAGON 20)

Prvá epizóda podcastu MMA v hrsti, v ktorej rozoberáme turnaj OKTAGON 20 a vaše otázky z instagramu @mma_v_hrsti. Tento podcast vzniká s podporou vydavateľstva #HUDBAZCIREJLASKY a agentúry Newill Media Agency. Prajeme Vám krásny silvester a šťastný Nový rok 2021.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.