Podcast:mišmaš

Telkokagatia

23.08.2020
V tomto dieli sa dozviete napríklad aj to, čo treba pustiť svojim rodičom aby ste ich zachránili, ukážeme si ako znie nadabovaný Arnold Schwarzenegger a pánom ozrejmím, čo majú spraviť, keď prídu do miestnosti plnej dám. Pozrieme sa na zúbok mafiánom 30. rokov 20. storočia v ságe Boardwalk Empire a pripomenieme si aj jeden málo známy skvost z dielne HBO.

Podcast mišmaš je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK