mišmaš

mišmaš

Ak máš v hlave z toho všetkého už mišmaš, nech je tento nadcast tvojím majákom, obsahujúc všehochuť tém so zameraním hlavne na mudrovanie o filmovej či seriálovej produkcii a je to aj mišmaš vecí a skutočností, čo ma zaujímajú a možno budú aj niekoho iného. Nepravidelne sa budem všelijak zjavovať vo vašich uchách a obohacovať ich spôsobom mne príznačným.

Podcast mišmaš je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (7 epizód)

19:59
  
26.09.2021

Pozri sa o mňa

V mišmaši prebádame temné zákutia korporátu s The Office, pozrieme sa na zúbok väzeňskému systému v USA so seriálom Escape at Dannemora, dozvieme sa kto je Paul Dano, vypočujete si enviromentálnu vsuvku a všetci budete po týchto dvadsiatich minútach obohatení... a vaše obohatenie je moja spokojnosť....
19:59
  
13.02.2021

Šiesty nezmysel

Nadcast mišmaš opäť útočí v plnej svojej presile. Posluch šiesteho dielu vám rozšíri obzory a obohatí vedomosti napríklad v oblasti medicíny, dozviete sa kam chodí Clive Owen do baru, kto bubnoval s Red Hot Chili Peppers, alebo ako Steven Soderbergh predpovedal už 10 rokov dozadu budúcnosť. Máte sa...
25:32
  
18.10.2020

Konzistenciálne multiuniverzum

Kto sú najslávnejší bratia Hollywoodu? Je krajší Brad Pitt alebo George Clooney? Ako ušetriť toner vo vašej ihličkovej tlačiarni? Ak sa pýtate tieto otázky, tak ste na správnej adrese. Ak sa ich nepýtate, tak si ho aj tak vypočujte, pretože nadcast mišmaš prichádza s jubilejným piatym dielom... a je...
18:10
  
23.08.2020

Telkokagatia

V tomto dieli sa dozviete napríklad aj to, čo treba pustiť svojim rodičom aby ste ich zachránili, ukážeme si ako znie nadabovaný Arnold Schwarzenegger a pánom ozrejmím, čo majú spraviť, keď prídu do miestnosti plnej dám. Pozrieme sa na zúbok mafiánom 30. rokov 20. storočia v ságe Boardwalk Empire a...
20:11
  
22.07.2020

To pozeráš čo si

Koľko američanov zamestná seriál Better Call Saul? Kde je najlepšia dovolenka na Slovensku? Koľko rokov za New Yorkom je móda našich politikov? Toto všetko ti bude objasnené v tejto časti.
24:53
  
13.07.2020

Matka je opakovaním múdrosti

Má niečo spoločné Harry Potter a Queen? Aký seriál má rád Robert Downey Jr.? Koľko znakov mala smska? Ak budeš počúvať nadcast mišmaš, tieto odpovede ti budú doručené do ucha.
18:12
  
03.07.2020

Je lepšie skončiť ako nezačať

Prečo sa Matt LeBlanc nevie dovolať Jennifer Aniston? Berie Dwayne Johnson drogy?  Býva sa mi dobre v detskej izbe? To všetko a ešte viac sa dozvieš v tomto nadcaste!
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.