S čím začať: Ktorý Neil Gaiman je dobrý na začiatok
03:17

S čím začať: Ktorý Neil Gaiman je dobrý na začiatok

06.09.2018
Ak by sme niekedy robili zoznam kultových autorov a chýbal nám v ňom Neil Gaiman, tak by to bol veľmi zlý zoznam! Lebo Neil je legenda, je kult, je fenomén. A rozhodne oprávnene! Kde však začať v ochutnávaní jeho rozsiahlej tvorby? Náš Michal vám to prezradí! :-)

Podcast Martinus podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra, Literatúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.