Tomáš tak: 5 bizarností z dejín slovenskej literatúry
12:54

Tomáš tak: 5 bizarností z dejín slovenskej literatúry

20.02.2019
V najnovšom pokračovaní svojej pravidelnej (?) relácie Tomáš tak sa Tomáš Ulej pozrel na päť zaujímavých príbehov, aké dokážu napísať len dejiny slovenskej literatúry! Takže smelo do toho a presvedčte sa na vlastné uši, že aj hodiny literatúry by mohli byť zaujímavé :-)

Podcast Martinus podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra, Literatúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.