Aj koniec leta si zaslúži skvelé čítanie
05:35

Aj koniec leta si zaslúži skvelé čítanie

02.10.2018
A je to tu! Najsmutnejšia časť leta je určite jeho záver. A preto sme pre vás zase raz vybrali päť skvelých kníh, ktoré vám pomôžu spríjemniť si toto smutné obdobie a zabudnúť aspoň na chvíľu na blížiacu sa školu, prácu a studené počasie. Nech sa páči, tu sú naše tipy :-)

Podcast Martinus podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra, Literatúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.