S čím začať: Ktorý Terry Pratchett je najlepší na začiatok
04:09

S čím začať: Ktorý Terry Pratchett je najlepší na začiatok

06.09.2018
Jedna z najvtipnejších (a najlepších!) fantasy sérií na svete je bezpochyby tá, ktorú má na svedomí Terry Pratchett. Pozostáva však z viac ako 40 kníh, pri ktorých môže byť veľmi ťažké rozhodnúť sa, čím začať. A preto sme pre vás vyrobili toto video. :-)

Podcast Martinus podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra, Literatúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.