Čo číta Tamara Šimončíková Heribanová
19:14

Čo číta Tamara Šimončíková Heribanová

21.05.2019
Tamaru Šimončíkovú Heribanovú určite netreba predstavovať. Táto talentovaná slovenská autorka, novinárka, moderátorka a zberateľka slovenských krojov, síce v súčasnosti žije v portugalskom Lisabone, ale jej návštevu na Slovensku sme okamžite využili a vyspovedali ju, aké knihy číta a má rada.

Podcast Martinus podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra, Literatúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.