České knihy, ktoré by ste nemali prehliadnuť
03:48

České knihy, ktoré by ste nemali prehliadnuť

09.08.2018
Obľuba českých kníh na Slovensku je už tradičná a nesporná. A niet divu, veď v českých prekladoch často vychádzajú veci, o ktorých slovenčina môže len snívať. Ale to nie je všetko! V Čechách si ešte aj píšu sami samé dobré veci! A práve tým sa pozrela na zúbok naša Džejna a vybrala pre vás jej najobľúbenejšie knihy českých autorov, ktoré by ste si rozhodne mali prečítať! :-)

Podcast Martinus podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra, Literatúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.