Jesenná dávka depresie. Ale dobrej!
04:01

Jesenná dávka depresie. Ale dobrej!

16.08.2018
Dobrú knihu si človek vychutná v akomkoľvek počasí, ale čo si budeme vravieť – upršané, usmoklené a sychravé jesenné počasie je ako stvorené na ťažké témy, ťažké deky a horúci čaj. A kým tú deku a čaj si budete musieť zaobstarať sami, o výber tých najlepších kníh tejto jesene sa už postarala naša Džejna.

Podcast Martinus podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra, Literatúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.