Literatúra faktu, ktorú nebudete vedieť odložiť
03:21

Literatúra faktu, ktorú nebudete vedieť odložiť

03.10.2018
Kto povedal, že len beletria môže byť zábavná? Obzvlášť v dobe, kedy vychádza tak veľa fascinujúcej faktografickej literatúry, že by sme na ňu potrebovali 48-hodinové dni! Michal ale pre vás vybral tie najlepšie faktografické knihy, ktoré by ste si rozhodne mali prečítať aj v prípade, že ten váš deň má len obyčajných 24 hodín... :-)

Podcast Martinus podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra, Literatúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.