Nataša zo Slovartu: Tie najlepšie knihy v angličtine
03:36

Nataša zo Slovartu: Tie najlepšie knihy v angličtine

10.01.2019
Natašu zo Slovartu máme radi, lebo má rada knihy (ako my), má super čitateľský vkus (ako my :-)) a prikývne na všakovaké blbosti, ktoré si vymyslíme. A tak sme ju poprosili, aby sa u nás zastavila a porozprávala nám na kameru, ktoré knihy v angličtine sú jej obľúbené. A vďaka tomu tu máme tipy priamo od na slovo vzatej odborníčky!

Podcast Martinus podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Kultúra, Literatúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.