Eufória samoty
09:19
Podcast: LýdiaLýdia

Eufória samoty

07.02.2021

Dva roky som chcela. Desať minút som nahrávala. A je to tu. Prvý diel môjho vlastného podcastu, v ktorom som sama. Niekedy možno aj s hosťami. Niekedy možno aj s orchestrom. Ako sa rozhodnem, tak bude. O tom, že byť sama je úžasné!

Podcast LýdiaLýdia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.