LýdiaLýdia

LýdiaLýdia

Tento podcast je myšlienkový spontánny výjav plný potrieb hovoriť, čo mi beží hlavou. S breptami, so zlým zvukom a funením. Nič geniálne. Len ja. Lýdia.

Podcast LýdiaLýdia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (3 epizódy)

00:08:47
  
14.02.2021

Zlý zvuk a dobrý Valentín

A tak som deň pred Valentínom nemohla zaspať, schovala som sa pod perinu a nahrávala. Zvuk je zlý, obsah žiadny, radosť veľká. Len pre trpezlivých. A prečo toto robíš, Lýdia? Lebo chcem!
00:17:02
  
10.02.2021

Šošovicový prívarok a bublifuk

V druhom diele zavítal do mojej obývačky aj vzácny hosť Michal Belej, ktorý je chodiacim dôkazom, že pravá láska existuje, aj keď občas potrebuje ročnú pauzu. Vďaka nám sa nedozviete, ako uvariť šošovicový prívarok a ako postaviť nábytok z IKEY.
00:09:19
  
07.02.2021

Eufória samoty

Dva roky som chcela. Desať minút som nahrávala. A je to tu. Prvý diel môjho vlastného podcastu, v ktorom som sama. Niekedy možno aj s hosťami. Niekedy možno aj s orchestrom. Ako sa rozhodnem, tak bude. O tom, že byť sama je úžasné!
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK