Kofeínový protokol #3 - Prečo musíme ísť po káve na záchod?

14.03.2021

Štyri minúty strachu. 

V tretej epizóde prvej série podcastu Kofeínový protokol Adrián rozpráva o vplyve kávy na trávenie. Mnohí musia po rannej šálke kávy rýchlo utekať na toaletu. Aká je príčina týchto stresových situácií? Spôsobuje káva zažívacie ťažkosti? Budete počuť počas najbližších siedmych minút. 

Podcast Kofeínový protokol je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK