Kofeínový protokol #2 - Kofeín
04:28

Kofeínový protokol #2 - Kofeín

26.02.2021

Ako pôsobí kofeín na ľudský organizmus? Je skutočne zdrojom energie, alebo to v jeho prípade predsa len funguje trochu inak? Odpovede na tieto otázky a mnoho ďalšieho nájdete v poradí druhej epizóde Kofeínového protokolu. 

Podcast Kofeínový protokol je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.