01:10
06.12.2016
Úvod
Jsme dva. Milujeme svobodu. Milujeme anarchii. Milujeme kapitalismus. Milujeme se navzájem xD Mluvíme o volnotržní bezstátní společnosti; ano, víme, jak to vypadá, i nám ta myšlenka zpočátku připadala absurdní… Zkuste jí však dát šanci; odmítnout ji můžete vždy. Motto: „Dobří lidé se neřídí špatnými...
